Këshilla të dobishme

Ajo hëngri 48 goca deti në një takim. Ajo nuk e priste një efekt të tillë!

11views

Një takim premtues romantik përfundoi krejtësisht ndryshe nga sa e imagjinonte një tiktoker i quajtur EquanaB. Një grua postoi një video në internet duke treguar se ajo hante goca deti në një restorant. Ajo mendoi se ishin aq të shijshme sa nuk mund ta ndihmonte. Nëse partneri i saj nuk e ftoi për një pije…

Foto: pexels.com/Nadin Sh

Kjo video është bërë virale në rrjetet sociale. Influencuesi e postoi atë për të treguar se si sillej burri që po përpiqej ta kërkonte atë për një kohë të gjatë. Kur ajo më në fund ra dakord, ata shkuan në Fontaine’s Oyster House, një restorant i njohur në Atlanta që shërben mes të tjerash goca deti dhe ushqime të tjera deti. Gruaja vendosi të shfrytëzojë një shans dhe porositi një tufë goca deti, të ndjekur nga një tortë me gaforre dhe patate të kuqe.

Gjatë takimit, tiktokerja filmoi gjithçka dhe madje mund ta dëgjoni atë duke gllënjur me zë të lartë në regjistrim, ndërsa kërkonte më shumë goca deti nga pjata. Totali i tyre ajo hëngri deri në 48 copë. Edhe pse këto fruta deti konsiderohen si afrodiziakë, partneri i saj nuk u emocionua. Ndërsa ajo po hante ushqim më të shijshëm, ai vetëm po pinte një pije. Në një moment, ai shkoi në banjë dhe… nuk u kthye më në tavolinë.

“Pse dreqin tha se do të shkonte në banjë dhe nuk do të kthehej më?”

– pyeti tiktokeri.

Influencuesi u ndje i ofenduar nga kjo sjellje dhe vendosi të publikojë të gjithë regjistrimin në internet. Megjithatë, reagimi i përdoruesve të internetit nuk ishte ai që priste. Po, atyre u erdhi keq për të, por jo njeriu që e kërkoi të dilte.

Videoja e EquanaB u bë virale dhe u postua në shumë llogari të ndryshme të përdoruesve të mediave sociale. Ajo u publikua nga, ndër të tjera: një ndikues X (ish Twitter) me pseudonimin omShanti. Sipas saj, video është aq qesharake sa nuk mund të anulohet. A jeni dakord?

Redaksia Pasioni në ju.

Artikuj të ngjashëm:

Ajo bëri një “gur varri” nga viçi. Shefi i njohur i kuzhinës nuk e duroi dot: Jam sëmurë

Princi Abdul Mateen i Bruneit është fejuar. Detajet e dasmës janë tronditëse