Këshilla të dobishme

Britney Spears akuzoi Timberlake për mashtrim. Me një personazh të famshëm

8views

Më shumë fakte rreth marrëdhënies së Britney Spears dhe Justin Timberlake kanë dalë në pah. Nga biografia e këngëtares mësojmë për personin e “tretë” në lidhjen e tyre.

Foto: Agjencia e fotografive shutterstock/Featureflash

Së shpejti, më saktësisht më 25 tetor, do të shfaqet në treg biografia e famshme e Britney Spears e quajtur “The Woman I Am”. Librin e presin jo vetëm fansat e këngëtares, por edhe personat që luajtën role kyçe në jetën e artistit. Një prej tyre është Justin Timberlake. Nga fragmentet e publikuara tashmë e dimë se pajtueshmëria me të kaluarën sigurisht që nuk do të jetë e lehtë për asnjërën palë.

Britney Spears akuzon Justin Timberlake për mashtrim

TMZ ndau disa informacione interesante. Faqja e internetit pretendon se në kujtimet e saj në libër, këngëtarja ngre çështjen e tradhtisë së bërë nga Justin.. Spears tha se nuk tha se për kë e kishte fjalën saktësisht sepse nuk donte të poshtëronte gruan në fjalë, e cila tani ka një familje të sajën. Por ajo ishte gjithashtu një personazh i famshëm. Një rrëfim i tillë sigurisht që do të befasojë shumë. Vlen të theksohet se pas ndarjes me këngëtaren, Birtney u akuzua për pabesi në lidhjen e tyre. E gjitha për shkak të videoklipit të Timberlake për “Cry Me a River”, i cili supozohej të lë të kuptohet për këtë gjendje. Vetë artisti nuk i konfirmoi asnjëherë këto thashetheme.

Jo vetëm tradhti. Britney Spears po përballet me të gjitha traumat e saj

Disa fragmente janë publikuar edhe nga revista People. Ato tregojnë se ylli ka përjetuar bodyshaming nga babai i saj. Këngëtarja thuhet se ka treguar edhe arsyen pse e ka rruar kokën në një moment. Për më tepër, artistja dyshohet se pranoi në librin e saj se në fund të vitit 2000, kur ajo ishte ende në lidhje me Timberlake, ajo kishte një abort. Sipas saj, këngëtari nuk ka dashur të bëhet baba dhe nuk ka qenë i kënaqur me shtatzëninë.

“Kam rënë dakord të mos lindja fëmijë. Nuk e di nëse ishte vendimi i duhur. Nëse do të ishte në dorën time, nuk do ta kisha bërë kurrë”.

– citon revista.

Spears theksoi se aborti ishte një nga përvojat më të dhimbshme të jetës së saj. Një nga botuesit vuri në dukje se qëllimi i librit nuk ishte të sulmonte askënd. Përkundrazi, është një shans për të treguar historinë tuaj.

Redaksia Pasioni në ju.

Artikuj të ngjashëm:

Britney Spears ishte shtatzënë nga Justin Timberlake. Ajo që ylli i tha asaj ishte traumatizuese

Burri misterioz puth Britney Spears. Ky përmend divorcin