Këshilla të dobishme

Cher ra në dashuri me një burrë shumë më të ri se djemtë e saj. Ajo është 77, ai është 37

7views

Cher ka një vit që është në lidhje me një producent muzikor, i cili është 40 vjet më i ri se ajo. Në një intervistë të fundit, ajo foli sesi Alexander “AE” Edwards ia fitoi zemrën.

Foto: youtube.com/@kellyclarksonshow

Cher ka një jetë plot ngjyra dashurie. Këngëtarja ishte në një lidhje prej vitesh me Sonny Bono, me të cilin më në fund u martua në vitin 1969, kur lindi fëmija i tyre Chastity Bono (tani Chaz Bono). Martesa u konsiderua e suksesshme derisa Bono dorëzoi dokumentet e divorcit në vitin 1974. Në sallën e gjyqit, Cher akuzoi muzikantin se “e mbante rob”. Dyshohet se ai i ka mohuar mjetet e jetesës dhe i ka hequr një pjesë të të ardhurave. Çifti u divorcua dhe Cher filloi të takohej me burra të tjerë. Ajo ishte në një lidhje me Tom Cruise, edhe pse aktori e mohon këtë. Çifti u takua në dasmën e Madonna dhe Sean Penn në Malibu. – Kur ishim bashkë, ishim vetëm për veten tonë. Asnjëri prej nesh nuk e përmendi atë. Megjithatë, unë e doja atë, ai ishte i mrekullueshëm. “Është e vështirë për mua ta shikoj atë person tani”, tha Cher për Entertainment Tonight. Tani ylli është sërish në një marrëdhënie publike. Të gjitha për shkak të diferencës në moshë.

Cher është e dashuruar me një burrë më të ri

Cher ka kohë që është e lumtur në dashuri. I zgjedhuri i saj është producenti muzikor Alexander “AE” Edwards. Nuk do të kishte asgjë befasuese për këtë nëse nuk do të kishte dallim moshe mes të dashuruarve. Ata janë të ndarë me 40 vjet. Mediat e huaja theksojnë se djemtë e Cher janë shumë më të mëdhenj se i dashuri i saj 37-vjeçar. Chaz Bono është 54 vjeç dhe Elijah Blue Allman është 47 vjeç. Megjithatë, Cher nuk kujdeset për çështjet që lidhen me certifikatën e saj të lindjes. Në një intervistë të fundit me People, ajo thotë se priste një stuhi mediatike pasi zbuloi se po dilte me Edwards. Në vend të kësaj, ajo u shkri mbi të dashurin e saj.

“Aleksandri ka dhëmbë diamanti, tatuazhe, flokë të bardhë dhe është shumë më i ri. Ai është një burrë i bukur”

– i tha ajo People.

Nuk mbaron me kaq, ylli ka treguar se si është njohur me 37-vjeçarin. Mësohet se filloi në javën e modës, ku një mik i tyre i përbashkët i dha Edwards numrin e saj të telefonit.

“Ishte vërtet tronditëse sepse njerëzit thjesht nuk e japin numrin tim.”

– ajo tha.

Ylli nuk e fsheh faktin se është shumë e dashuruar dhe ndjen se është e përkujdesur për të.

“Pavarësisht se çfarë, më pëlqen të jem me të. Ai më bën të qesh dhe ne argëtohemi. Mësova se nuk është kurrë vonë. Nëse do t’i listonit të gjitha statistikat, do të ishit sikur, “Epo, kjo është e dënuar, por ne kemi qenë së bashku për një vit, dhe nëse do të ishte vetëm një vit, do t’ia vlente akoma.” Kam kaluar më së miri.’

– tha ajo me ëndërrim.

Cher në një faqe takimesh

Rezulton se Cher ka folur më parë për lidhjet me burra të rinj. Është krejtësisht e natyrshme për një yll. Asaj nuk i intereson se çfarë shkruajnë mediat për të. Ajo thjesht dëshiron të jetë e lumtur.

“Nëse nuk do të dilja me burra më të rinj, nuk do të dilja fare. Djemtë e moshuar nuk vijnë pas meje. Të rinjtë nuk e shqetësojnë nëse jeni qesharak, eksentrik, i gatshëm të jeni budallenj dhe kokëfortë. Unë nuk do të hiqja dorë nga personaliteti im për askënd”

– tha Cher në një intervistë me Kelly Clarkson.


Redaksia Pasioni në ju.

Artikuj të ngjashëm:

Madonna SHOKON me rrëfimin e saj në koncert, duke zbuluar se çfarë ka bërë me dush. “Kam dalë me burra dhe…” (VIDEO)

Mbretëresha Camilla nuk e njeh. Ish-nusja e saj ka treguar sesi sillet me nipërit e saj