Këshilla të dobishme

Ky qen jeton më mirë se shumica e njerëzve. Ai fle vetëm në hotele 5* dhe ka dhomën e tij të zhveshjes

14views

Fluturon me pushime luksoze, fle në hotele 5* dhe ka një gardërobë plot me rroba të stilistëve me famë botërore. Bao është një qen që nuk kënaqet vetëm me asgjë. Së bashku me pronarin e saj, ajo pushton rrjetet sociale. Kjo Chihuahua ka një jetë që shumë njerëz vetëm mund ta ëndërrojnë!

Bao është një qen që nuk kënaqet vetëm me asgjë. Qeni më luksoz në botë.
Foto: TikTok/@baothechi

Bao është një kafshë unike me katër këmbë që kënaqet me luksin. Veshjet e tij kushtojnë 2000 £, afërsisht 2300 €. Ai përfshin shalle mëndafshi Chanel, xhaketë dhe pulovra të bëra nga pëlhura cilësore dhe syze të shtrenjta. Pronarja thotë gjithashtu se kafshës së saj i pëlqen të veshë këmisha Havai gjatë pushimeve. Xa Thi Ngoc Tran merr chihuahua-n e saj në udhëtime në të gjithë botën dhe siç tregon ajo, ata qëndrojnë gjithmonë në hotele 5*.

Qeni më luksoz në botë

Bao është një influencues i qenve që tashmë ka pothuajse 200,000 fansa. Ai madje mori markën e tij të modës së qenve, Bao Collection. Sipas pronarit të tij, kjo kafshë e llastuar me katër këmbë i pëlqen orët e gjata të udhëtimit ajror. Kur ishte në Paris me dashnoren e tij, ai qëndroi në Hotel Louvre Saint-Honoré, ku një natë kushton rreth 320 euro. Ai vizitoi Café de Flore dhe Kullën Eifel atje. Në Meksikë, Xa Thi Ngoc Tran e trajtoi atë me trajtime spa dhe masazhe. “Nuk mund ta imagjinoj më të udhëtoj pa të.” thekson.

Në biografinë e Bao-s në Instagram mund të lexoni: “Më pëlqen të vishem, të udhëtoj dhe të ha në restorante miqësore me kafshët shtëpiake”. Qeni ka edhe blogun e tij, ku mund të lexoni se ndihet shumë rehat para kamerës. “Kur nuk po pozoj, dremitem dhe shëtis.” thuhet në të.

“Bao është gjëja më e mirë që më ka ndodhur ndonjëherë”

Xa Thi Ngoc Tran këmbëngul se Bao është gjëja më e mirë që i ka ndodhur ndonjëherë. Ajo shtoi se pagesa për jetën e tij luksoze e bën atë të lumtur. “Ne gjithashtu do të donim të vizitonim Italinë dhe të ktheheshim në Meksikë sepse na pëlqeu atje.” tha ajo në një intervistë.

Redaksia Pasioni në ju.

Artikuj të ngjashëm:

Një foto e një mace në vend të parave. Tregoni një foto të kafshës suaj dhe borxhi do të falet

Ato janë vetëm rreth 2 mm dhe përbëjnë një kërcënim vdekjeprurës. Si e mbroni qenin tuaj?