Këshilla të dobishme

Madonna SHOKON me rrëfimin e saj në koncert, duke zbuluar se çfarë ka bërë me dush. “Kam dalë me burra dhe…” (VIDEO)

11views

Turneu i shumëpritur i koncerteve të këngëtares së njohur ka nisur. Madonna trondit jo vetëm me stilin e saj, por edhe me rrëfimet e saj. Fansat nuk e prisnin të dëgjonin një histori të tillë.

Foto: tiktok.com/@howelldavies shutterstock/s_bukley

Mbretëresha e Pop-it Madonna ka nisur ‘Celebration Tour’ për të festuar 40 vjet të karrierës së saj në skenë. Gjatë turneut në Evropë dhe Amerikën e Veriut, fansat do të dëgjojnë hitet e artistes skandaloze nga pothuajse e gjithë puna e saj.. Edhe fansat e vërtetë të 65-vjeçares e dinë se “mbretëresha” nuk do t’i lërë polemikat dhe do të befasojë dëgjuesit e saj besnikë. Rezulton se jo vetëm performanca u jep fansave shumë emocione, por edhe historitë e këngëtares.

Madonna i befasoi fansat me një rrëfim të pazakontë

Madonna është një ikonë e muzikës pop për shumë njerëz. Në vitin 1982, ajo debutoi me këngën “Everybody” dhe më vonë karriera e saj mori një ritëm të paimagjinueshëm.rreth. Tashmë këngëtarja skandaloze feston 40 vjetorin e saj në tregun muzikor. Turneu i 65-vjeçarit filloi në Londër më 14 tetor 2023 dhe do të përfundojë në Meksikë më 24 Prill 2024.

Rezulton se ylli është kujdesur që emisioni t’u japë dëgjuesve shumë përvojë. Madonna vendosi të kthehej në rininë e saj dhe tregoi një histori nga e kaluara. Ajo zbuloi se nuk ishte gjithmonë aq me fat sa tani dhe dikur kishte probleme edhe të bënte dush..

“Isha në grupin tim të parë. Isha i prishur, i uritur dhe nuk fitoja para, por e dija që kisha gjithçka përpara, falë Zotit! Unë jetoja në një vend ku unë dhe grupi im bënim prova, të cilat e ndamë me tre grupe të tjera. Nuk mund të lahesha apo të bëja dush… Kështu që u takova me burra që kishin dushe dhe vaska. Kur po njiheshim dhe mendova se ishin të lezetshëm, shpejt e reduktova bisedën në “a jetoni vetëm?” Ata zakonisht thanë po. E pyeta nëse kishin bërë dush dhe sugjerova të dilnim për darkë”.

– nisi ajo historinë e saj.

Foto: tiktok.com/@howelldavies

Madonna vazhdoi të përshkruante se si i shpërblen burrat për takime të tilla…

“Pra, po, i kam pirë duhan në dush”

– shtoi ajo pa hezitim.

Në fund, Madonna shtoi se secili shkon në rrugën e vet dhe përpiqet që gjithçka të funksionojë. Fansat e pëlqyen historinë e sinqertë pasi nuk mund ta fshihnin zbavitjen e tyre. Nën video kishte shumë komente pozitive.

“Legjenda”

“Ajo duket shumë mirë”

“Tani shikojeni atë!”

“Madona e pabesueshme”

“Unë e dua atë, ajo është brutalisht e sinqertë”

“Zot, e dua këtë grua”

– shkruanin me kënaqësi.

@howelldavies Ikonike si kurrë më parë @madonna ♬ tingull origjinal – Howell Davies
Foto: tiktok.com/@howelldavies
Foto: tiktok.com/@howelldavies

Redaksia Pasioni në ju.

Artikuj të ngjashëm:

Madonna organizoi një festë të çmendur për ditëlindjen e 18-të të djalit të saj të adoptuar. Ka një rekord

Madonna dëshiron të ftojë Britney Spears në një performancë të përbashkët. A do ta pranojë ofertën?