Kuzhina e ditës

“Çdo vit marr mbushje të reja si dhuratë”. Ajo tashmë ka bërë 43 operacione plastike

10views

Influencuesja 26-vjeçare nga Bullgaria iu nënshtrua një sërë procedurash që ndikuan në pamjen e saj. Ndër të tjera, falë tyre ajo ka marrë buzë jashtëzakonisht të mëdha, të cilat konsiderohen ndër më të mëdhatë. Megjithatë, gruaja nuk ndalet me kaq dhe pranon se çdo vit gjatë periudhës festive i pëlqen t’i nënshtrohet procedurave të reja.

Foto: instagram/andrea88476

Modelja dhe influencuesja nga Bullgaria njihet për pamjen e saj të pazakontë. Disa thonë se ajo i ngjan kukullave popullore Bratz, të cilat karakterizohen nga buzët shumë të mëdha. Ajo iu nënshtrua injeksioneve dhe procedurave të shumta për të ndryshuar pamjen e saj. Andra Ivanova pranon se nuk ka ndërmend të ndalet me kaq.

Metamorfoza e saj filloi vite më parë. Gruas nuk i intereson as shqetësimet e familjes së saj

Andra Ivanová filloi të ketë ndërhyrjet e para të mëdha në pamjen e saj në vitin 2018. Që atëherë, asaj i janë aplikuar një sërë fillerash në gojë. Gruaja vlerëson se kanë qenë afërsisht 26 të tilla, për të cilat ka shpenzuar më shumë se 20 mijë euro. Por kjo nuk është e gjitha. Andra Ivanová gjithashtu iu nënshtrua 43 operacioneve plastike që ndikuan në pamjen e mjekrës, nofullës dhe gjoksit të saj.

26-vjeçarja pranon se për shkak të ndryshimeve që ka kaluar, familja e saj e konsideron atë shumë skandaloze. Ata mendojnë se diçka e keqe do të më ndodhë dhe se çdo procedurë estetike mund të ketë pasoja të këqija për mua në të ardhmen. tha ajo në një intervistë për mirror.co.uk. Megjithatë, ajo shtoi se nuk ka ndërmend të ndalet me kaq. “Më pëlqen shumë në këtë mënyrë,” pranuar.

Çdo vit ai trajton veten me procedura të reja. Edhe para Krishtlindjeve nuk ishin të paktë

Andra Ivanová shtoi në intervistë se rregullisht i nënshtrohet procedurave të ndryshme. Një dhuratë të ngjashme ajo vendosi t’i bëjë vetes edhe këtë vit. “Unë jam i rritur dhe vendos se çfarë do të bëj me trupin tim. Çdo vit i bëj dhuratë vetes mbushje të reja.” pranoi ajo. Në natën e Krishtlindjeve dhe Vitit të Ri, ajo vendosi të bënte më shumë injeksione të acidit hialuronik. “Më pëlqen të hyj në vitin e ri me shumë procedura dhe mbushje të reja.” ajo tha. Gruaja gjithashtu nuk e fsheh faktin se pret me padurim ndërhyrje të mëtejshme në pamjen e saj dhe shkuarja në trajtime të ndryshme estetike është aktiviteti i saj i preferuar.

Redaksia Pasioni në ju.

Artikuj të ngjashëm:

Ajo është e varur nga operacionet plastike. Pas 360 operacioneve, ai nuk i ngjan vetes

Ajo donte të dukej më e re sepse konsiderohej si nëna e burrit të saj. Ajo u trondit pas procedurës. “Hundja e saj ishte e varur”