Këshilla të dobishme

Paris Hilton me djalin e saj në një foto të re. Një e njohur dhe bashkëshorti i saj u bënë prindër falë një nëne surrogate

11views

Shumë fansa pyesin veten se si duket foshnja e Paris Hilton. Trashëgimtarja e pasurisë së hotelit vendosi të kënaqë kureshtjen e tyre dhe ka shpërndarë në internet foton më të fundit të djalit të saj.

Foto: instagram.com/parishilton/

Lajmi se Paris Hilton dhe bashkëshorti i saj Carter Reum u bënë prindër ishte një surprizë e madhe për shumë njerëz. E famshmja nuk e komentoi publikisht faktin se ata ishin në pritje të një fëmije derisa të lindi djali i tyre. Paris Hilton e ka bërë të ditur lajmin e lumtur në Instagram më 24 janar, duke postuar vetëm një foto të vogëlushit të saj duke i shtrënguar gishtin.

Paris Hilton mburret me djalin e saj në një postim në Instagram. Phoenix rritet si një farë e keqe

Paris Hilton zbuloi menjëherë pas kësaj djali i saj u quajt Phoenix, dhe që nga lindja e tij ajo ka postuar gjithnjë e më shumë fotot e tij në internet. Djali është tashmë dhjetë muajsh dhe me sa duket po rritet si bar i keq. Në fotot e fundit që Hilton postoi në Instagram më 20 tetor, ajo mban në prehër një Phoenix të qeshur.. Siç ka treguar ajo, fotot janë realizuar gjatë vizitës së parë të djalit në Nju Jork.

“Engjëlli im i dashur është hera e parë në NYC.”

– i shkruan ajo postimit.

Sipas revistës People, djali i personazhit të famshëm ka lindur falë një surrogate përmes një procedure in vitro. Paris Hilton ka folur për detajet e vendimit të saj në një intervistë për britaniken “Glamour”. Siç pranoi ajo, ajo kishte shumë frikë nga lindja.

“Doja shumë të kisha një familje. (…) Por kisha shumë frikë. Lindja dhe vdekja janë dy gjëra që më frikësojnë si asgjë tjetër në botë.’

– rrëfeu ajo.

E njohura shtoi gjithashtu se Kim Kardashian e ka ndihmuar në të gjithë procedurën.

Kush është Carter Reum, bashkëshorti i Paris Hilton?

Babai i Phoenix është biznesmeni Carter Reum, themeluesi i kompanisë së investimeve M13 Ventures. Reum, ashtu si i dashuri i tij, vjen nga një familje e pasur dhe i njeh Hiltonët prej disa kohësh. Çifti është në lidhje që nga viti 2019 dhe pas vetëm disa muajsh ata vendosën të fejohen. Dasma u zhvillua në Los Angeles në fund të vitit 2021. Përveç një djali, Carter Reum ka edhe një vajzë me yllin e realitetit Laura Bellizzi. Këtë informacion e ka konfirmuar përfaqësuesi i biznesmenit në një intervistë për Page Six. Ai gjithashtu theksoi se Reum nuk merr pjesë në rritjen e vajzës, por paguan mirëmbajtjen e saj.

Redaksia Pasioni në ju.

Artikuj të ngjashëm:

Nicky Hilton mbushi 40. Kështu ka ndryshuar ajo që nga fillimi i karrierës së saj

A është e ndaluar për jetë Paris Hilton nga kazino Wynn në Las Vegas?